1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-04-18, 08:11   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Rub...... :/pociesza:/
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-01-22, 15:47   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Rub, jo-a ma rację, że tu nic śmiesznego ale tak opisujesz, że dziób sam się uśmiecha.

Trzymaj się chłopie. :)
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-12-14, 21:55   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Chłopie..i tak trzymaj! A my z Tobą!



[następne komentarze]
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-12-13, 21:38   Temat: Nowotwór złośliwy języka
chirurgia plastyczna była też w Sosnowcu, nie wiem czy jeszcze jest. Pracowali tam lekarze szkoleni w Polanicy.

[ Dodano: 2012-12-13, 21:43 ]
A może tu:

http://klinika-mazan.pl/o...-plastyczna.php
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-05, 16:07   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Rub, no i tak trzymaj....grunt, to poczucie humoru. Tą kawką i żubrem mnie rozwaliłeś :-D , dobry jesteś.
A w ogóle, Twój rocznik to rocznik mojej córki i to jest rocznik bardzo ale to bardzo dobry!
Trzymaj się a blizny faceta chyba uszlachetniają ? ;)
  Temat: Nowotwór złośliwy języka
Zoja 62

Odpowiedzi: 85
Wyświetleń: 43789

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-13, 08:11   Temat: Nowotwór złośliwy języka
Rub, szyja puchnie i to jest normalny skutek radioterapii ale również skutek wycięcia węzłów chłonnych. Po pewnym czasie to mija...u jednych szybciej, u innych wolniej.
Pilnuj tylko w czasie wizyt kontrolnych, żeby Cię lekarz dokładnie badał, szczególnie węzły chłonne, bywa, że lekarze zapominają o tym. Pamiętaj też, żeby w czasie wizyty pokazać wręcz palcem te zgrubienia, które Cię niepokoją.
Trzymaj się i dużo cierpliwości, ja jestem 2 lata po radioterapii i do tej pory odczuwam skutki naświetlania.
Pozdrawiam :-D

[ Dodano: 2012-04-13, 08:13 ]
I nie szalej.....na razie dietka jak dla niemowlaka, bez ostrych przypraw, mało soli, czosnek też powinieneś sobie na jakiś czas darować.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group